Jak na bradavice

Bezbolestné odstranění bradavic za pomoci výtažku z hlívy ústřičné Fin Remasacaps

Přírodní doplněk stravy s účinkem na bradavice

S virovými bradavicemi či moluskami má zkušenost asi každý z nás. Nejenom pro děti je však následné odstranění velmi nepříjemné. Kryoterapie, nebo-li „vypálení“ bradavic, je velmi bolestivá, další metody zpravidla neposkytují zaručený efekt. Existuje lepší řešení?

Bezbolestné odstranění bradavic

Zdá se, že nyní je k dispozici i bezbolestné odstranění bradavic. Velké množství lidí potvrzuje účinnost přírodního potravinového doplňku pro zvýšení imunity – kapslí s extraktem z hlívy ústřičné Fin Remasacaps.

Snadné užívání

Jak to funguje? Aplikace je skutečně snadná: doplněk stravy Fin Remasacaps se polyká ráno a večer po jídle. Na malé bradavice či molusky většinou postačuje měsíční užívání (tedy jedno balení), pro optimální účinnost na větší nebo vícečetné bradavice se doporučuje užívat Fin Remasacaps po dobu minimálně 2 měsíců (dvě balení).

Přírodní složení vhodné i pro děti

Fin Remasacaps je doplněk stravy vyrobený z přírodních surovin. Kapsle obsahují zejména výtažek z hlívy ústřičné a želatinu. Nedochází tak k zbytečné zátěži organismu nechtěnou chemií. Dle příbalového letáku je proto Fin Remasacaps vhodný i pro děti od 3 let.

Ideální na vícečetné bradavice či molusky

Kdo si někdy nechal bradavice vypálit ví, že musí na zákrok s každou bradavicí zvlášť. Jednak za každé vypálení bradavice zaplatíte cca 400 Kč, ale hlavně s každou vypálenou bradavicí přichází nová bolest. Což je zvláště u dětí nepřehlédnutelná potíž.

Fin Remasacaps vícečetné virové bradavice a molusky odtraňuje najednou. Je to báječná výhoda, která ušetří bolest, ale i peníze. Doporučujeme přečíst si zkušenosti uživatelů kapslí Fin Remasacaps.

Důležité doporučení

Nepřekračujte denní dávkování přípravku Fin Remasacaps. Přípravek Fin Remasacaps není určen dětem do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Fin Remasacaps uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Informace ze stránek "Na bradavice" konzultujte s ošetřujícím lékařem. Čtěte pozorně příbalový leták u přípravku Fin Remasacaps.

Doplněk stravy Fin Remasacaps