Názory, recenze, zkušenosti

Názory, recenze a zkušenosti s přírodním doplňkem stravy Fin Remasacaps

MUDr. Jelinek: hlíva je výjimečně účinná

Remasacaps je přírodní preparát z hlívy ústřičné, kde obsažené polysacharidy a aglykoproteiny posilují odolnost těla a příznivě ovlivňují metabolismus tuků.

Díky své mnohostrannosti a dobře vyváženému složení je tento přípravek hodnotným doplňkem stravy. Výrobek pomáhá snížit hladinu cholesterolu. U kloubních potíží má zmírňující a zklidňující efekt. Jeho nejžádanější účinek se týká odstranění bradavic a zastavení jejich opakovaného růstu, což bylo prokázáno i na klinických studiích.

Jak pomáhá u bradavic?

Všeobecně se ví, že bradavice se vyskytují v každém věku, ale nejčastější jsou přece jenom u starších dětí a u starších lidí. Vzhled, velikost záleží na umístění, na stupni dráždění, kterému jsou vystaveny. Průběh je rozdílný, může se jednat o ojedinělý výskyt či infekční. Některé bradavice po několika měsících samovolně ustupují, některé přetrvávají po léta na stejném místě a trvale se zvyšuje jejich počet.

Obyčejné bradavice (veruucae vulgares) jsou v populaci velmi rozšířené, jsou benigní, ostře ohraničené, nerovného povrchu, kulaté nebo nepravidelného tvaru, tuhé, světle šedé, žluté, hnědé až šedočerné, v průměru od 2 mm do 10 mm. Objevují se většinou na místech vystavovaných nadměrným traumatům (na prstech, lokti, kolenou, obličeji, ve kštici), ale v podstatě se mohou objevit kdekoli.

Tzv. periugvální bradavice se objevují kolem nehtů. Plantární bradavice se vyskytují na plošce nohy nebo v její blízkosti, jsou tlakem oploštělé, mají zrohovatělou povrchovou vrstvu, jsou často mimořádně citlivé a po odkrytí povrchové vrstvy mají tendenci vytvářet drobná špendlíkovitá krvácení. Na víčkách, obličeji, šíji a rtech se vytvářejí nitkovité bradavice, ploché pak nejčastěji u dětí nebo mladistvých na obličeji, mají žlutohnědou barvu.

Ortodoxní medicína používá různé formy terapie včetně chirurgických postupů, různých forem kyretáže, používání tekutého dusíku, laserové terapie, ale vždy s určitým rizikem vzniku jizev, což znamená staticky recidivu minimálně v 35 % (vytvoří se nová bradavice v blízkosti vyléčené nebo se objeví v tom samém místě další).

V provedených vědeckých testech se plně ověřil příznivý účinek hlívy ústřičné u odstraňování bradavic.

Remasacaps obsahuje polysacharidy a glykoproteiny, které zvyšují obranyschopnost organismu a příznivě působí na metabolismus tuků. To je vědecké zjištění. Každodenní zkušenosti nás přesvědčují o jeho zcela výjimečných účincích. Díky mnohostrannému a vyrovnanému složení je hlíva ústřičná cenným doplňkem zdravé výživy, který nejen pomáhá odstraňovat bradavice, ale velice úspěšně se používá při různých kloubních potížích, včetně růstových bolestí u dětí.

MUDr. Zdeněk Jelinek, Finclub

Zkušenosti zákazníků

Dobrý den, zakoupila jsem přípravek Fin Remasacaps 72 kapslí pro svého syna, který dlouho trpěl na bradavice. Měl dvě už opravdu velké na ruce, na které již nic nezabíralo (zmrazení, různé vodičky na mazání), a jednu na bradě, která byla chirurgicky odstraněna, ale po roce se objevila znovu. Po užívání Remasacaps všechny bradavice zmizely, stačilo užívat Remasacaps 2 měsíce, tedy po zakoupení 2 balení je po problému (tedy bradavicích). Úžasné, doporučuji všem, které trápí stejný problém.

S výrobkem Fin Remasacaps jsem byla velice spokojená, díky němu mi zmizely bradavice na rukou. Účinek se začal projevovat asi po třech týdnech a po vybrání jednoho balení se bradavice ztratily úplně. Tablety navíc působily dobře na moji imunitu.

S produktem Remasacaps jsem byla velmi spokojena. Vyléčila jsem jím dceři molusky, které ji dlouho trápily, mohu jen doporučit na zvýšení imunity.

Fin Remasacaps je vyborný jak na imunitu, tak na vyrážky na těle jako jsou molusky a kuří oka. Po využívání jednoho až dvou balení (podle rozsahu) zcela vymizí! Opravdu to funguje, ale pozor – jedině Fin Remasacaps. Když jsme si koupili doplněk hlívy z lékárny, byl výsledek nulový. Vůbec nezabral.

S produktem Fin Remasacaps jsme spokojené. Při výskytu molusek objednáváme pravidelně po 2 balení.

Dobrý den, nemůžu Vám nenapsat zpět. Remasacaps mi hodně pomohl, na bradavice je opravdu ideální. Je také pravda, že když jsem Remasacaps užívala, žádná nemoc se mě nedotkla, na imunitu je tedy taky bezvadný.

Dobrý den, musím říci, že jsem vyzkoušela všechno včetně chirurgického vyříznutí. Všechno bohužel pomohlo jen na chvíli a recidivovalo, ale přípravek Remasacaps je bezkonkurenčně nejlepší. Koupila jsem si u Vás toto balení dvakrát a všechno mi potom zmizelo.

Dobrý den, ve vašem int. obchodě jsem Remasan kupovala už několikrát pro svou dceru, která chytila molusky-bradavice vir. původu a nemůže se jich zbavit-má je více než rok. Má známá tímto přírodním lékem vyléčila synka (stačilo pouze jedno balení). Vysledovala jsem, že dcerce se s Remasanem tvoří bradavičky mnohem méně než bez něj. Ostatní produkty kupujeme běžně.

Dobrý den, s přípravkem Remasan jsem spokojená, i když prozatím ho dceři podávám teprve druhý měsíc, takže účinky nastupují pozvolna. Podle mého názoru však molusky, kvůli kterým jsem si preparát objednala, pomalu ustupují a netvoří se další.

Dobrý den, přípravek REMASAN zapůsobil skvěle. Po shluku bradavic na patě už není ani známka. :-)

Dobrý den, přípravek Remasan jsem objednala pro dceru, která má virovou bradavici na prstu nohy. Toto balení je již druhé. Současně s tím používala od kožního lékaře mastičku. Ještě neměla využívané ani polovinu druhého balení Remasanu a bradavice začalaodpadat a nyní již není pro bradavici žádná stopa. Jako by tam nikdy nebyla. Zcela určitě je to díky Remasanu, protože léčba trvá již od listopadu 2005, kdy bradavice byla vypálena, vytvořila se nová – větší a následné léčby vodičkami nebyly nijak platné.

Dobrý den, objednala jsem si 1 balení přípravku Remasan, které jsem před nedávnem doužívala. Koupila jsem si ho z toho důvodu, že se mi na na patě rozeseli malé bradavičky a samotná klasická léčba nepomáhala. Musím uznat, že po měsíci užívání mi bradavice zcela vymizely, takže můžu potvrdit, že byl tento přípravek účinný.

Dobrý den, mému 14 letému synovi se vyrazily bradavice na rukou, rozlezly se kolem nehtů, potom na šlapkách. Asi 30 bradavic jsme nechali vypálit, ovšem na prstech to nešlo, tak nám paní doktorka dala“babskou radu“, jak se vyjádřila – Remasan. Využíval 2 krabičky a bradavice zmizely. Po roce sám přišel, abychom koupili Remasan, protože se mu začaly tvořit, po 14 dnech užívání Remasanu vše zmizelo. Nám Remasan pomohl.

Dobrý den, přípravek Fin Remasacaps užívám již nejméně rok a jsem velice spokojená. Používam ho kvůli imunitě a musím říct, že už nepamatuji, kdy jsem byla naposledy nemocná. Dále ho používám kvůli virovým bradavicím a po delším používání tohoto přípravku se výskyt bradavic také velmi omezil.

Remasan / Remasacaps – tento výrobek jsem si zakoupila na doporučení mojí kamarádky, která si ho zakoupila na bradavice. Vzhledem k tomu že vypalování bradavic je dosti bolestivé, tak jsem se rozhodla pro jeho vyzkoušení. Výsledek je 100% a můžu potvrdit, že opravdu na bradavice funguje. Vyzkoušela jsem ho sama na sobě, ale i můj syn a moje dcera, největší radost měla moje švagrová, která měla bradavice na rukách a také jí zmizeli. Podmínkou je dobrat poctivě celé balení a přibližně po 14 dnech po dobrání jsou pryč. Nejprve jsem si myslela, že jsem naletěla, ale když jsem se po nějaké době podívala tak opravdu zmizely. Já osobně jsem s tímto výrobkem spokojená a celá moje rodina také a všichni komu jsem to doporučila byli rádi, že nemusí podstupovat bolestivé a dlouhodobé vypalování.

Remasan používám už rok – a za tu dobu jsem jen jednou jedinkrát měla angínu, na kterou jsem dříve trpěla, a párkrát jsem onemocněla lehce, nějakou tou virózou či chřipkou. Což je velmi dobré skóre, jelikož dříve jsem byla nemocná téměř neustále. Navíc se zdá, že zabírá i na kondylomata. Čili mám plno důvodů používat ho i nadále.

Remasan – Zda se ze ucinkuje, co se tyce posileni imunity, jelikoz touhle dobou obvykle dostavam pravidelne zanet hornich cest dychacich (na to jsem totiz neobycejne nachylny, staci zmrzlina – a je to), letos se tento nevitany spolecnik stale jeste nedostavil, i kdyz jsem nekolikrat citil, ze na mne neco leze, nikdy z toho nic nebylo.

Pokud se nemýlím, bylo toto již šesté balení remasanu, co jsem si zakoupila.. musím přiznat, že funguje báječně – alespoň zatím určitě. běžnějsem bývala nemocná každý měsíc, teď jsem za celou zimu byla jen dvakrát nastydlá. a zatím se mi ani nevrátily condylomata – něco na způsob bradavic virového původu. sice mi začíná lézt koupě balení jedenkrát do měsíce značně do peněz, ale přiznám se – bojím se skončit s užíváním remasanu, aby se můj zdravotní stav nevrátil po nějaké době do původního stavu …

Nejvice jsem byla spokojena s pripravkem Remasan. Zakoupila jsem ho z duvodu pusobeni na bradavice viroveho puvodu. Netrpim sice bradavicemi, ale necim podobnym – moluska (nevim, zda-li je to spravne napsano), drobne pupinky ve tvari, ktere jsou pravdepodobne viroveho puvodu a souvisi napr. i s oslabenou imunitou. U koznich lekaru jsem vyzkousela nespocetne mnozstvi masticek a tinktur, ale nic nezabiralo. Dokonce jsem byla nekolikrat na IPL laserovem svetle, coz mi pomohlo jen castecne. Po 14ti dennim uzivani Remasanu se mi temer vse ztratilo a nyni jsem jiz bez problemu. Presto jsem si radeji jeste objednala jedno baleni.

Mam uz za sebou dve krabicky Remasanu a male bradavice zmizeli, novy se neobjevili, ale ty co jsem mela dlouho se pouze zmensily, ale jeste nezmizely. Uvidime jestli zmizi casem jeste se nevzdavam. Nejprve jsem chodila pul roku na vypalovani, ale vysledek nulovy jen se objevili nove. Proto jsem rada ze toto je bez bolestne a aspon trochu ucine.

Již několikrát mi tyto tablety pomohly od bradavic. Nyní zkouším jíst 3x denně 2 tbl. kvůli velkému bolestivému oparu na obličeji. A již po 2 dnech se opar hojí. S výrobky jsem spokojena a doporučuji ostatním.

Dobrý den, syn užíval 3 týdny ráno a večer, kapsli jsem vysypala do trošky šťávy a podávala po jídle. Všech 8 bradavic na ploskách nohou je pryč, zůstala jen hladká čístá kůže. Jsem ráda, že jsem při hledání řešení bradavic zabloudila na tyto stránky. Remasacaps opravdu funguje perfektně. Děkuji.

Jak Remasacaps pomáhal u kuřích ok „Mému synovi Maťkovi se objevily na chodidlech kuří oka, to nejbolestivější přímo na bříšku velkého palce. Zkoušela jsem běžné domácí recepty jako přikládání česneku, ovšem taková kúra u 6letého šídla byla dost těžká, když je třeba obklad měnit 2x denně. Tak jsem sáhla po Remasacapsu. Nejdřív jsem dávala 1 kapsli denně. Po třech týdnech se na kuřích okách objevily malé černé puntíky… Věděla jsem, že je to dobré znamení a že tělo začalo „vypuzovat kořeny“ :-) Tehdy nám dětská lékařka poradila zvýšit dávku na 3 kapsle denně. Jaký byl výsledek? Do týdne černé puntíky pokryly celé kuří oko a vytvořila se malá kulička, která se po okrajích začala oddělovat od pokožky. A hned další týden vypadlo úplně, bolest byla pryč a Maťko spokojený. Takto doslova „povypadávala“ všechna ostatní kuří oka, a že jich nebylo málo! Ještě bych ráda dodala, že nyní už se nebojím zvýšeného dávkování – u dětí 3 kapsle denně, u dospělého mám vyzkoušené první týden 3×1, poté 3×2.“

Znám (a užívám) i s rodinou výrobky Finclubu již 7. rokem. Jsem spokojená se vším, co používám – a šířím to s radostí dál. Několik let jsem dělala mažoretku, byla neustále v tréninku, jezdila po soutěžích, plesech … Nemohla jsem si dovolit jít vypálit bradavici, kterou jsem měla na noze. Jakmile jsem ukončila tuto činnost, konečně jsem se dostala ke kožní lékařce. Když už jsem tam byla po páté a bradavice se pořád měla čile k světu, doporučila mi paní doktorka Remasacaps. Po využití tří balení začala bradavice černat a nakonec sama vypadla. To mne přesvědčilo o kvalitě výrobků a začala jsem zkoušet další.

Recenze, názory a zkušenosti přejaty ze stránek www.prozdravi.cz/recenze/remasan-fin-remasacaps.html, www.elvina.cz/Zdravy-zivotni-styl-zajimavosti-clanky-o-zdravi, www.finclub.cz/fin-remasacaps

Důležité doporučení

Nepřekračujte denní dávkování přípravku Fin Remasacaps. Přípravek Fin Remasacaps není určen dětem do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Fin Remasacaps uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Informace ze stránek "Na bradavice" konzultujte s ošetřujícím lékařem. Čtěte pozorně příbalový leták u přípravku Fin Remasacaps.

Doplněk stravy Fin Remasacaps